کارآموزی (مخصوص سطح D)

کارآموزی (مخصوص سطح D)
تعداد فصل‌ها
1 فصل
مدرس دوره
شرکت اسکوآد
در حال برگزاری...

توضیحات دوره

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
   📣توجه!
📌شریف‌استاری عزیز، بعد از پایان 10 هفته‌ی آموزشی دوره‌ها، حداکثر تا 3 ماه به تمامی محتوای دوره دسترسی دارید. انجام فعالیت‌های دوره و دریافت سکه صرفا در در 10 هفته آموزشی امکان‌پذیر است.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


طرح کارآموزی شریف استار چیست؟

شاید برای شما هم مطرح شده باشد که مهارت‌های تدریس شده در شریف استار به چه درد ما می­خورد؟ آیا می‌توان از این مهارت‌ها در دنیای واقعی شغلی استفاده کرد؟

طرح کارآموزی شریف استار ترکیبی منسجم از آموزش مهارت‌ها و شایستگی‌های کارآفرینانه و تجربه‌ی عملی کار صنعتی/استارتاپی است. این طرح به شما امکان می‌دهد در کنار یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک فرد مؤثر، مشاغل مختلف را در محیطی با ریسک پایین و مسئولیت کمتر تجربه کنید. با این هدف که بتوانید در هر مقطعی که هستید، توانایی‌های خود را ارتقا دهید و به حل خلاقانه مسائل کاری بپردازید.

در این دوره به مدت 2 الی 6 ماه (به صورت متغیر و بسته به شرایط شرکت مربوطه) در یک شرکت بصورت پاره وقت یا تمام وقت فعالیت خواهید کرد. شما بعد از کسب شرایط لازم برای فارغ التحصیلی از سطح D (تماشاخانه نوآوری) می توانید علاوه بر دانش کسب شده از دوره‌ها، تجربه کاری ارزشمندی را نیز در کارنامه حضور خود در باشگاه شریف استار داشته باشید.

تذکر مهم: ظرفیت این دوره فقط 20 نفر است و افرادی که زودتر ثبت‌نام کرده باشند، در اولویت خواهند بود.

مدرس دوره


  • بنیان‌گذار اسکوآد آقای محمد معین هستند؛ که ایشان از بنیان‌گذاران شرکت اسنپ نیز بودند
  • اسکوآد یک استارت‌آپ بین‌المللی در اروپا است

امتیاز

5.00 از 5 / 0 رای