کارآموزی (مخصوص سطح D - تابستان 1401)

کارآموزی (مخصوص سطح D - تابستان 1401)
تعداد فصل‌ها
1 فصل
مدت دوره
1 ساعت
مدرس دوره
شرکت اسکوآد
اتمام دوره

توضیحات دوره


   📣توجه!
📌شریف‌استاری عزیز، بعد از پایان 10 هفته‌ی آموزشی دوره‌ها، حداکثر تا 3 ماه به تمامی محتوای دوره دسترسی دارید. انجام فعالیت‌های دوره و دریافت سکه صرفا در در 10 هفته آموزشی امکان‌پذیر است.

 


طرح کارآموزی شریف استار چیست؟

شاید برای شما هم مطرح شده باشد که مهارت‌های تدریس شده در شریف استار به چه درد ما می­خورد؟ آیا می‌توان از این مهارت‌ها در دنیای واقعی شغلی استفاده کرد؟

طرح کارآموزی شریف استار ترکیبی منسجم از آموزش مهارت‌ها و شایستگی‌های کارآفرینانه و تجربه‌ی عملی کار صنعتی/استارتاپی است. این طرح به شما امکان می‌دهد در کنار یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک فرد مؤثر، مشاغل مختلف را در محیطی با ریسک پایین و مسئولیت کمتر تجربه کنید. با این هدف که بتوانید در هر مقطعی که هستید، توانایی‌های خود را ارتقا دهید و به حل خلاقانه مسائل کاری بپردازید.

در این دوره به مدت 2 الی 6 ماه (به صورت متغیر و بسته به شرایط شرکت مربوطه) در یک شرکت بصورت پاره وقت یا تمام وقت فعالیت خواهید کرد. شما بعد از کسب شرایط لازم برای فارغ التحصیلی از سطح D (تماشاخانه نوآوری) می توانید علاوه بر دانش کسب شده از دوره‌ها، تجربه کاری ارزشمندی را نیز در کارنامه حضور خود در باشگاه شریف استار داشته باشید.

تذکر مهم: ظرفیت این دوره فقط 20 نفر است و افرادی که زودتر ثبت‌نام کرده باشند، در اولویت خواهند بود.

مدرس دوره


  • بنیان‌گذار اسکوآد آقای محمد معین هستند؛ که ایشان از بنیان‌گذاران شرکت اسنپ نیز بودند
  • اسکوآد یک استارت‌آپ بین‌المللی در اروپا است

امتیاز

5.00 از 5 / 0 رای