تمرین الگوی نقش(Role model) - چشم‌انداز آینده‌ی من

برگشت به صفحه درس
 

همراه عزیز شریف استار!
خدا قوت!
خوشحالیم که تا این مرحله همراهمان بودید.
اکنون زمان عملیاتی کردن آموخته ها در قالب یک تمرین است.
 
تمرین الگوی نقش(Role model)
 
با توجه به مواردی که در درس اشاره شد، در تمرین الگوی نقش این نکته قابل توجه است که شما می‌توانید یک یا چند الگوی نقش برای خود انتخاب کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. هرچه بیشتر مطالعه کنید اطلاعات و وسعت دید بهتری خواهید یافت و با افراد موفق بیشتری آشنا خواهید شد که با تحلیل شخصیت هرکدام به خصوصیاتی که خودتان به آنها علاقه‌مندید یا دوست دارید بدست بیاورید، خواهید رسید. 
الگوهای نقش شما می‌توانند لزوما اشخاص شناخته‌شده‌ای نباشند، و کافیست تنها شما را در صفات یا ویژگی‌های خاصی تحت تاثیر قرار دهند. با توجه به این موضوع با ریز بینی بیشتری به ویژگی‌های افرادی که می‌شناسید، نگاه کنید و بیابید کدام ویژگی آن‌ها را تحسین می‌کنید.

 
برای دانلود تمرین الگوی نقش کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، واحد 415، باشگاه کارآفرینانِ جوانِ شریف استار
تلفن: 66072586 (021)

«باشگاه کارآفرینی شریف استار» در ادامه آزمون «شریف استار» و به عنوان یک مسیر پرورشی برای رشد شایستگی‌های کارآفرینانه شما -شامل مجموعه‌ای از دانش‌ها، مهارت‌ها و نگرش‌های کارآفرینانه- طراحی شده است. در این مسیر، عضو باشگاهی ویژه برای کارآفرینان آینده کشور خواهید شد. باشگاهی که در آن به تعداد زیادی دوره‌ آموزشی و رویدادهای مهارت محور دسترسی خواهید داشت، که توسط برخی از بهترین متخصصان آموزش کارآفرینی در کشور، بر اساس آخرین استانداردهای جهانی طراحی و اجرا می شود. باور داریم که شما همراهان باشگاه شریف استار، فردای روشن کشور را خواهید ساخت.

قدرت گرفته ازسامانه ابری فرایاد