تمرین چشم‌انداز - چشم‌انداز آینده‌ی من

برگشت به صفحه درس
 

همراه عزیز شریف استار!
خدا قوت!
خوشحالیم که تا این مرحله همراهمان بودید.
اکنون زمان عملیاتی کردن آموخته ها در قالب یک تمرین است.
 
تمرین چشم‌انداز
 
با چشم‌انداز شما بسته به آنچه در زندگی شما اتفاق می‌افتد، به احتمال زیاد می‌تواند با گذشت زمان تغییر کند. با این حال، تغییراتی که شما بیشتر از گذشته در چشم‌انداز خود ایجاد می‌کنید، بازهم ارزش‌های اصلی و مقاصدی را که در اولین بیان چشم‌انداز خود برای خود توضیح داده اید بازتاب خواهد داد.
بهتر است در عین حال که برای نوشتن چشم انداز خود کاملا خیال خود را آزاد گذاشته و یک تصور کامل و حتی رویا گونه از ایده‌آل هایتان در بیست سال آینده دارید و در این تصورات بدون هیچگونه محدودیتی فکر می‌کنید، به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است با توجه به منطق حاکم برا جامعه و حقایق موجود، با پیش رفتن در طول زندگیتان به این نتیجه برسید که واقعیت با آنچه که در ذهن شما بوده کمی متفاوت است. بنابرین بهتر است رویای خود را طوری درنظر بگیرید که ممکن است در آینده دچار یکسری تغییرات کوچک شود. اما به یاد داشته باشید که مهمترین دارایی شما همین قدرت تصور و رویای شما است.

 
برای دانلود تمرین چشم‌انداز کلیک کنید.
 

آدرس: تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، واحد 415، باشگاه کارآفرینانِ جوانِ شریف استار
تلفن: 66072586 (021)

«باشگاه کارآفرینی شریف استار» در ادامه آزمون «شریف استار» و به عنوان یک مسیر پرورشی برای رشد شایستگی‌های کارآفرینانه شما -شامل مجموعه‌ای از دانش‌ها، مهارت‌ها و نگرش‌های کارآفرینانه- طراحی شده است. در این مسیر، عضو باشگاهی ویژه برای کارآفرینان آینده کشور خواهید شد. باشگاهی که در آن به تعداد زیادی دوره‌ آموزشی و رویدادهای مهارت محور دسترسی خواهید داشت، که توسط برخی از بهترین متخصصان آموزش کارآفرینی در کشور، بر اساس آخرین استانداردهای جهانی طراحی و اجرا می شود. باور داریم که شما همراهان باشگاه شریف استار، فردای روشن کشور را خواهید ساخت.

قدرت گرفته ازسامانه ابری فرایاد